icon

GT Racing 2: The Real Car Exp

1.5.8e

4.7

11

Android üzerindeki en güçlü ve realistik yarış oyunu

890.7k

Bu uygulamayı oyla

GT Racing 2: The Real Car Exp, Asphalt'ın yapımcıları tarafından geliştirilen bir yarış oyunudur. Oyuncular çevrim içi çoklu oyuncu yarışlarına katılabilir ya da tek başına bilgisayara karşı oynayabilirler.

GT Racing Numbers 2: The Real Car Exp'ın sayısı gerçekten göz alıcıdır. 30 farklı imalatçı ile 67 araca sahiptir ve bunların arasında Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford mevcuttur. Buna ek olarak, içinde ünlü Mazda Raceway Laguna Seca'nın da olduğu 13 gerçek yarış yolu da vardır.

Araçlar ve yollar yeterli değilse eğer, GT Racing 2:The Real Car Exp ayrıca 1000'in üzerinde yeteneğini gösterebileceğiniz farklı yarışta sunar. Bu yarışlarda yarışırken, 'liderler kurulu'na katılabilir ve arkadaşlarınızla sürenizi karşılaştırabilirsiniz.

GT Racing 2: The Real Car Exp'ın en göz alıcı yönü ise oyuncular, mevcut olan dört kameradan herhangi birini kullanarak yarışabilirler. Bu yüzden ilk elden kişisel bir deneyime de sahip olabilirsiniz, ateri moduyla geleneksel bir görünümü de deneyimleyebilirsiniz.

GT Racing 2:The Real Car Exp 2013 Android için geliştirilen en güçlü sürücü oyunlarından biridir. Diğer Asphalt oyunları ile benzer kısıtlanmamış aksiyon sunmaz, fakat gerçeği ve eğlenceyi mükemmel şekilde bir araya getiren bir simülasyon stiline sahiptir.
Uptodown X